Folia aluminiowa

folia-aluminiowa-top-podstrona

Folia aluminiowa – zastosowanie

Nasza folia aluminiowa to idealny produkt do pakowania oraz zabezpieczania żywności przed wysychaniem oraz utlenianiem i utratą wartości odżywczych (również witamin) pod wpływem światła. Doskonale zabezpieczy Twoje kanapki, sałatki, sery, mięso czy jarzyny, dzięki czemu dłużej zachowają świeżość, czyli oryginalny smak oraz aromat. Folia – nie przepuszczając wody i powietrza – chroni Twoją żywność przed obcymi zapachami z lodówki.

folia-aluminiowa-pstrag

Smażenie, pieczenie i grillowanie w folii

Kolejną zaletą folii aluminiowej jest możliwość zastosowania jej podczas smażenia, pieczenia oraz grillowania. Dwie strony folii – błyszcząca i matowa – mają odmienne właściwości termiczne.

Strona matowa zastosowana na zewnątrz przy pieczeniu, smażeniu lub grillowaniu przepuszcza ciepło, strona błyszcząca zatrzymuje je w środku, a potrawy są gotowe dużo szybciej. Danie nie ma bezpośredniej styczności z ogniem lub patelnią, dzięki temu jest zdrowsze i bardziej dietetyczne. Dodatkowo potrawa dusi się we własnych sokach, co sprawia, że jest smaczniejsza i soczystsza.
folia-aluminiowa-atest-pzh

Atest Państwowego Zakładu Higieny

Nasza folia posiada atest Państwowego Zakładu Higieny. Folii nie należy stosować do przygotowania i przechowywania produktów o charakterze kwaśnym.

Pakowanie i rozmiary folii aluminiowej

Nasza folia dostępna jest w trzech rozmiarach, dzięki czemu każdy może wybrać produkt optymalnie dopasowany do swoich potrzeb.

Folia aluminiowa 10

Folia aluminiowa 10m
Opakowanie zbiorcze: 63 szt.
Paleta: 63 * 55 kartonów = 3465 szt

Folia aluminiowa 20

Folia aluminiowa 20m
Opakowanie zbiorcze: 60 szt.
Paleta: 60 * 55 – 3300 szt

Folia aluminiowa 50

Folia aluminiowa 50m
Opakowanie zbiorcze: 30 szt.
Paleta: 30 * 40 = 1200 szt