Folia aluminiowa i spożywcza

folia-aluminiowa-main
Folia aluminiowa oferowana przez naszą firmę to produkt stworzony z myślą o gospodarstwach domowych oraz branży gastronomicznej. Odpowiednio dobrana długość rolek oraz grubość foli sprawiają, że jest to produkt uniwersalny w każdej kuchni.

Folia aluminiowa dla gastronomi i cateringu

Nasza folia aluminiowa i folia aluminiowa gastronomiczna dzięki swoim właściwością idealnie nadaje się do sprawnego i szybkiego pakowania żywności w restauracjach, barach, hotelach, na przyjęciach, ale również w gospodarstwach domowych. Produkty spożywcze pakowane w naszą folię zachowują dłużej swój aromat i walory smakowe. Folia aluminiowa ma swoje zastosowanie do pieczenia i smażenia, zapobiega wysychaniu, utracie witamin i przenikaniu zapachów przechowywanych artykułów żywnościowych.

Folia spożywcza cateringowa

Nasza folia spożywcza dla cateringu to wielowarstwowy i elastyczny materiał odporny na rozdarcia. Doskonale zabezpiecza żywność przed wyschnięciem, utratom aromatu lub obcymi zapachami, dzięki czemu zachowają dłużej swoją świeżość. Nasza folia jest elastyczna – idealnie zabezpieczy dowolny produkt w Twoim cateringu lub punkcie gastronomicznym.